Seriály a filmy

30. listopadu 2017 17:14

Petra Kloidová

Udržuje Kajínek kontakt s některými vězňi? Odpověď vás překvapí

Já, Kajínek (5) – Udržuje Kajínek kontakt s vězni?

Podívejte se na ukázku z posledního dílu dokudramatu Já, Kajínek, který uvidíte ve 20.15 na Primě. Jak vypadá momentálně jeho život na svobodě? A je stále v kontaktu s lidmi, které znal ve svém "minulém" životě?

Dokudrama Já, Kajínek má už jen poslední díl, který uvidíte v neděli. Téma je jasné. Jak vypadá jeho život po amnestii? Jak si Kajínek váží života, který měl být podle rozsudku soudu už jen dožívání za mřížemi?

Jasným faktem je, že osvobození Kajínka do jisté míry zesílilo fenomén, který si společnost vytvořila při jeho zásadním útěku z věznice Mírov. Mediální zájem o Jiřího Kajínka potvrdil u některých diváků pochybnosti, zda Kajínek masakr na plzeňských Borech opravdu udělal. Kajínek se stal idolem, který se za žádných okolností nevzdává a bojuje za svou nevinu.

Lidé chtějí, aby se Kajínek stal prezidentem. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Kajínek byl mužským idolem ještě před vězením. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Proč taková fascinace Kajínkem? Může za to literatura? PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Podívejte se na ukázku z nedělního dílu, kdy Jiří Kajínek odpovídá na dotazy zvědavých studentů střední školy. Kajínek tvrdí, že s žádnou otázkou nemá problém. Ale zároveň naznačuje, že témat, o kterých ještě nemluvil, je hodně. Máme se tedy na co těšit.

V posledním dílu Já, Kajínek si autoři seriálu posvítili na fenomén Kajínka. Proč někteří lidi obdivují bývalého vězně? Nabízejí se Kajínkovi ženy? Podívejte se na poslední díl Já, Kajínek v neděli ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.