Vyzpovídali jsme nové svědky a máme nové informace, říká producent Petr Jákl o Já, Kajínek

Já, Kajínek (1) – Co nového se dozvíte o Kajínkovi

Petr Jákl natočil v roce 2010 o Jiřím Kajínkovi jeden z nejnavštěvovanějších českých filmů. Na sérii pětidílného dokudramatu se podílel jako producent.. Co nového se v minisérii dozvíme o Jiřím Kajínkovi?

Petr Jákl před lety natočil thriller o českém podsvětí let devadesátých, kde figuroval Jiří Kajínek. Ačkoliv měl ke Kajínkovi po propuštění asi ten nejjednoduší přístup, rozhodl se, že v novém dokudramatu, který má pět dílů a vypráví osobní zpověď nejslavnějšího vězně, přistoupí už "jen" jako producent. "Svůj názor na Kajínka jsem už řekl ve filmu, dávám prostor jiným," tvrdí.

Co nového se dozvíte o Kajínkovi?

Dokudrama je osobní zpovědí Jiřího Kajínka, který přibližuje divákům svůj vlastní život od dětství až po vznik fenoménu, kterým se stal. "Natočili jsme šedesát hodin, jak Jiří Kajínek mluví o tom, jak kradl, o tom, jak se dostal do podsvětí, o tom, které lidi potkal ve vězení. Prozradil i to, kdy se cítil na dně a ztrácel sílu, nebo naopak bojoval a chtěl se dostat ven. Diváci uvidí i nové svědky v případu, kteří přicházejí s novými informacemi. Vytvořili jsme i kompletní rekonstrukci celého případu, kterou před námi ještě nikdo neučinil," vysvětluje Petr Jákl na otázku, co se diváci v neděli na Primě dozví nového o Jiřím Kajínkovi.

Podívejte se na rozhovor s Petrem Jáklem.

POZNALI BYSTE KÁJÍNKA ZAMLADA? MÁME EXKLUZIVNÍ FOTOGRAFIE

KAJÍNEK SE NIKDY NEVYROVNAL SE SMRTÍ MATKY. VINÍ ZA TO BACHAŘE

KAJÍNEK NEBYL OBYČEJNÝ TEENAGER. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Co dalšího uvidíte na Primě v neděli ve 20.15?

Dokudrama Já, Kajínek uvidíte v neděli ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek