Seriály a filmy

11. srpna 2016 20:40

iveta.jakubov@gmail.com

Další Jetelínský týden za námi. Co jste mohli vidět?

Nová série mikrokomedií Jetelín už má za sebou druhý týden a vy se s našimi hlavními hrdiny, Rózou, Mišákem, Bobem a Jindrou, začínáte pomalu ale jistě seznamovat. Co všechno jste s nimi mohli tento týden zažít?

V pondělí jste poznali, jak těžké bylo pro Rózu sehnat nějaké ty peníze navíc. Nejenže zkusila pracovat pro Boba, ale dokonce se vydala na pěveckou dráhu, když ze zoufalství souhlasila, že bude Jindru doprovázet na společenských akcích!

V úterý donutili kamarádi neurvalého Boba zpytovat svědomí. Jak šel Bob „do sebe“? A jak dlouho mu to vydrželo? Co myslíte!

Ve středu obrátila celý Jetelín naruby Rózina sestra, z níž se všem třem pánům protáčely panenky, a čtvrtek byl ve znamení Mišákových zlepšováků.

Sledujte nové díly Jetelína od Pondělí do čtvrtka vždy ve 20.10 na Primě!

Nestihli jste některý z dílů Jetelína? Neklesejte na mysli a pospěšte na Prima Play!

Všechny díly najdete ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.