Seriály a filmy

15. července 2016 21:13

iveta.jakubov@gmail.com

Jetelín - seriál plný smíchu

V Jetelíně, malé obci nedaleko Prahy, žijí 4 nerozluční kamarádi – Róza, Jindra, Bob a Mišák. A právě je budete už brzy potkávat na televizní obrazovce každý den. Těšte se na 1. srpna!

Tihle čtyři spolu prakticky vyrostli a i teď, když je jim všem kolem čtyřicítky a většina má své vlastní rodiny, jsou jejich domky v těsném sousedství. I proto jsou vlastně pořád spolu, řeší každodenní trable, pomáhají si, svěřují se a, jak to v dlouholetém kamarádství bývá, lezou si občas i dost na nervy. Své životní peripetie však řeší s pořádnou dávkou nadsázky a neutuchajícím smyslem pro humor.

Jedinou zástupkyní něžného pohlaví je zde krásná a někdy až příliš hodná Róza. Ta se právě nachází uprostřed rozvodového řízení s prohnaným manželem a snaží se zvládnout šílenou pubertu své šestnáctileté dcery Adély. A právě do Rózy jsou už od dětství čistě platonicky zamilovaní její tři nejlepší kamarádi: nejistý Jindra, který stále ještě žije s maminkou, macho Bob, jenž se snaží ze všeho vždy „vytřískat“ co nejvíc, a vysoce inteligentní, ale strašně líný Mišák, který by nejradši nedělal vůbec nic.

Každý z téhle povedené partičky má své vlastní problémy, některé více, některé méně všední, trápí se kvůli penězům, partnerům, práci i rodině. Na druhou stranu ale mají obrovské štěstí, a to, že mají jeden druhého.

Sledujte jejich životní peripetie od 1. srpna na Primě!

Producent: Petr Erben

Výkonný producent: Romana Brožková

Šéf autor: David Litvák

Režie: Vlado Balko, Martin Kopp

Hl. kameraman : Peter Beňa

Střih : Krasimira Velitchková, Petr Kolvek

Dramaturgie : Albertina Kalinová, Vladimír Fanta

Architekt : Hynek Dřízhal

Autor hudby : Čeněk Kavečka

Mistr zvuku : Pavel Dvořák, Robert Slezák

Šéf Dramaturg FTV Prima : Jana Skořepová

Vedoucí projektu FTV Prima : Anna Sedláčková

Ředitel výroby FTV Prima : Lucia Kršáková

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.