Jsem do tebe blázen ukazuje hvězdy za mlada!

Stejně jako tvůrci řady dalších populárních seriálů, ani autoři Jsem do tebe blázen neopomněli pozvat do svého počinu hostující známé tváře. Mrkněte, které hvězdy se vedle Paula a Jamie objevily v epizodních rolích!

Seriál Jsem do tebe blázen můžete denně vídat na Prima Love.

Sportovci i výtvarnice

Rozhodně se nelovilo jen v hereckých vodách, ale napříč spektrem populárních osobností! Tak třeba 15. díl 2. řady okořenil tenista Andre Agassi, který tu byl sám za sebe. V 17. díle 7. série za sportovce kopal i wrestler Macho Man Randy Savage a v 6. díle čtyřky účinkuje třeba umělkyně Yoko Ono. Právě Yoko, která je tu taktéž sama za sebe, v této epizodě Paul osloví ohledně přípravy filmového projektu…

Herecké hvězdy

Co se kolegů z hereckého rybníčku týče, tak seriál navštívili třeba Bruce Willis (5x24), Kevin Bacon (5x7), či Steve Buscemi (1x7). Ale také slavná herečka a moderátorka Ellen DeGeneres (6x23).

Z režisérských osobností pak nesmíme zapomenout na Sydneho Pollacka (6x13), který stál za snímky Tootsie nebo Vzpomínky na Afriku, a režiséra Titanicu, dvojky Terminátora či Avatara Jamese Camerona (6x23).

Seriál Jsem do tebe blázen můžete denně vídat na Prima Love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.