Aneta z Křižovatek: Dítě měla brzy, teď má na krku exekuci a agresivního partnera

Mladý floutek není ochoten přijmout zodpovědnost za svou rodinu. Dokáže pochopit, že se musí starat? Sledujte Křižovatky života ve čtvrtek ve 21.35 na Primě.

Aneta (19) žije s Stefanem (20) a jejich dcerou Natálií (20 měsíců) v malém bytě v Plzni. Aneta se učí na kadeřnici a Stefan si nárazově vydělává jako vyhazovač v různých klubech. Když Aneta pracuje, stará se její matka Irena (41) o Natálii. Dělá to ráda, ale aby se uživila, musí vedle toho ještě pracovat jako uklízečka. Pravidelně finančně podporuje Anetu i Stefana.

Křižovatky života sledujte každý čtvrtek ve 21.35 na Primě

Když Stefan znova prosí Irenu o peníze a ona mu žádné nechce dát, přestane se ovládat. Začne řvát a nadávat tak hlasitě, že sousedé zavolají policii. Irena mu zakáže chodit do jejího bytu a odmítne se dál starat o Natálii.

Finance jako první problém

Finanční problémy Anety a Stefana jsou čím dál tím větší: Aneta nakupuje, co se dá. Stefan se snaží získat peníze, kde jen může, dokonce poprosí Anetina šéfa o zvýšení platu.

Podívejte se na ukázku:

To vede k tomu, že Aneta má v práci problémy a po hádce se Stefanem uteče domů k matce. Finanční problémy jsou tak velké, že jednoho dne stojí před bytem exekutor.

Poslechne Aneta svoji matku, která jí radí, aby Stefana nechala jeho osudu? Nebo se rozhodne naložit se životem podle svého? Dívejte se ve čtvrtek ve 21.35 na Primě na Křižovatky života.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.