Seriály a filmy

9. srpna 2013 14:29

Markéta Zídková

Děti versus partner? Jak to vidí odborník

Martina Fričová chce po svém boku muže, zároveň má tři děti. Jak to skloubit dohromady, když její přítel nemá k dětem vůbec žádný vztah?

Nový vztah se může jevit jako skvělá příležitost začít nový život po rozvodu a při pocitu samoty v rodině s dětmi.

Je ale vždy nový partner smířen s tím, že spolu s partnerkou přijímá i její děti? Dokáže zamilovaná žena reálně vidět, jaký vztah má její přítel k jejím dětem? Matka tří dětí v našem příběhu naprosto podléhá mužovu vlivu. Nedokáže reálně posoudit, kde jsou hranice samostatnosti dětí, kdy je může ponechat bez dozoru. Jako žena manipulovaná partnerem si neuvědomí svou chybu a následně o děti přichází. Vrátí jí je sociální úřad, nebo o ně nadobro přijde? Odpustí dcera matce, že je opustila a odjela na dovolenou s přítelem?

Šárka Vávrová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.