Křižovatky: Utekla od manžela k milenci. Teď je těhotná a nechce ji ani jeden

Ačkoliv se Milan snaží, aby finančně zabezpečil rodinu, jeho manželka Olga jej nakonec vymění za milence, který sice finance nemá, ale chová se k ní jako k ženě. Martin je ale kromě toho pěkný proutník. Neudělala Olga chybu? Uvidíte v dalším díle Křižovatek života.

Olga Pertlová (27) již 12 let žije s Milanem Pertlem (31) a 8 let je za něho vdaná. Mají spolu dvě děti: sedmiletého Jirku a pětiletou Marii. Rodina bydlí v bytě ve staré zástavbě.

Milan je kuchař v kvalitní restauraci. Kvůli tomu pracuje hodně v noci a doma bývá jen zřídka. Olga je v domácnosti a má spoustu práce s dětmi. V létě se ráda zdržuje s kamarádkami a dalšími matkami v parku. Manželé se sobě navzájem postupně odcizují. Manželství obou schází následkem spousty Milanovy práce na úbytě.

Z poměru je velká láska

V parku se Olga seznámí s dobře vypadajícím osamělým otcem Martinem. Olga a Martin se rychle sblíží a začínají se intimně stýkat. Olga je tak zamilovaná, že se Milanovi přizná ke svému poměru a chce se spolu s dětmi přestěhovat k Martinovi. Milan se rozzuří a udělá v bytě kravál, ale Olga je neústupná. Chce začít nový život, zatímco Milan je zoufalý.

Podívejte se na ukázku:

Ve shonu všedních dní se velké city rychle zkalí. Čerstvě zamilovaný párek sotva vychází s penězi, neboť Martin stále ještě studuje a žije z alimentů na své dvě děti Lukáše (7) a Helenu (4), které přes týden bydlí u něj, protože jeho bývalá manželka Jarka je učitelka.

Olga kvůli dětem nepracuje. K tomu je Martin sukničkář, což jde Olze postupně stále víc na nervy. Na Martinův návrh si Olga hledá práci, zatímco on sám se chce starat o všechny jejich děti. Pak ale má Olga telefonát, že si její dceru Marii nikdo nevyzdvihl z mateřské školky. Martin na to zapomněl, protože se v parku vybavoval s jednou dívkou a učil ji žonglovat.

Dcera jako velká novinka

Pak na návštěvu přijela ještě i Martinova třináctiletá dcera, o jejíž existenci se Olga dozvěděla teprve v ten den. Dívka Olze vysvětlí, že Martin je playboy a že při každé její návštěvě má v bytě jinou ženu. Olga je rozpolcená.Křižovatky života sledujte každý čtvrtek ve 21.35 na Primě

Na jedné straně se jí moc líbí, jak se Martin stará o své i její děti, a na druhé straně si není jistá, zda skutečně je jedinou ženou v Martinově životě. Tyto pochybnosti posiluje mnoho drobných událostí. Přesto se ale Olga nechce vrátit k svému manželovi Milanovi, který ji stále znovu úpěnlivě prosí, aby mu dala druhou šanci.

Prohlédněte si galerii:

Teprve když Olga otěhotní a Martin dítě nechce, uvědomí si, co v Milanovi ztratila. Ale ten ji teď odmítá, protože je pro něj nepředstavitelné vychovávat cizí dítě. Obrací se na soud se žádostí o svěření jejich dětí do své výlučné péče.

Má soužití Milana a Olgy stále ještě naději? Komu soud přiřkne péči o děti? Dívejte se ve čtvrtek ve 21.35 na Primě na Křižovatky života.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.