Křižovatky života: Mami, to je můj kluk. Právě ho pustili z vězení!

Barbora žije se svou šestnáctiletou dcerou Šárkou. Sama otěhotněla velmi mladá, a proto se snaží, aby dceru nepotkal stejný osud. Šárka je ale zamilovaná do Martina, jehož právě pustili z vězení... Jak to dopadne, když si dcera postaví hlavu, uvidíte v pondělí Primě ve 20.15 v Křižovatkách života.

V Uhříněvsi žije rodina Peterkových: matka Barbora (33) je samoživitelka. Živí malou rodinu a pracuje jako prodavačka. Její dcera Šárka (16) chodí na střední zdravotnickou školu.

Když je Barbora sama doma, ozve se zvonek. Před dveřmi stojí Martin (19), kriminálník, bývalý přítel její dcery. Zrovna byl propuštěn z vězení.

Špatný vliv

V nápravném zařízení si měl odsedět jeden a půl roku, ale pustili ho už po roce. Už několikrát byl přistižen s drogami nebo kradenými věcmi a způsobil více lidem nebezpečná poranění. Naposledy zbil jednu ženu tak, že musela být hospitalizována.

O čem budou Křižovatky života? Podívejte se na ukázku:

Barbora má strach, že by s ním Šárka mohla opět navázat vztah. Její obavy jsou oprávněné. Devatenáctiletý mladík chce svou bývalou přítelkyni zpátky a Barbora tomu chce za každou cenu zabránit. Ale Šárka se už znovu schází se svým bývalým přítelem. Stále častěji matce lže. Ta může jen mlčky přihlížet a sledovat, jak je její dcera pod stále větším Martinovým vlivem.

Dochází k autonehodě s těžkými následky: Šárka se přiznává, že ukradla auto a řídila ho bez řidičského oprávnění. Během jízdy nabourala několik aut. Barboře je jasné, že její dcera kryje Martina. Šárka náhle beze stopy mizí. Matka však boj o svoji dceru nevzdává.

Zajímá vás, jak tento "souboj" o dívku dopadne? Vrátí se zpět k matce, nebo zůstane s přítelem s kriminálnickou minulostí? Sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě Křižovatky života.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.