Seriály a filmy

19. června 2021 01:07

Osudy obyčejný lidí připomene seriál Křižovatky života

Pořad Křižovatky života přináší na obrazovky nového televizního kanálu Prima Star reálné příběhy obyčejných lidí. Sledujte rodinné příběhy, které se mohou týkat i vás nebo vašich blízkých. Násilí, zrada, nemoci, závislosti, těhotenství náctiletých…

Trojnásobná matka nechává děti samotné, osamělá vdova se upne na syna nebo příliš mladá babička. Příběhy přinášející zlomové životní okamžiky, emoce, dramata s dobrým i špatným koncem. Příběhy, které velmi dobře zachycuje dokumentární seriál s názvem Křižovatky života můžete nově pravidelně sledovat každý všední den od 18:15 na novém kanálu skupiny Prima - Prima Star.

Skutečné příběhy!

Křižovatky života sledují celý průběh událostí od počátku až k jejich vyřešení nebo konci. Ne každá životní situace má svůj happy end. Pokud jste si prošli nebo právě procházíte podobnými situacemi, možná vám pomohou podívat se na problém z jiné perspektivy.

Budete svědky toho, jak mladá dívka hledá svoje biologické rodiče, exmanžel kriminálník vyhrožuje své ženě a dítěti, čtrnáctiletá dívka zmizí z mládežnické ubytovny, rodiče jsou podezřelí ze zpronevěry a mnoho dalších pohnutých osudů.

ZAJÍMÁTE NÁS! Zažili jste něco překvapivého či dramatického? Museli jste se vyrovnávat s těžkými životními překážkami? Pište nám své příběhy na redakční mail: prima-zeny@iprima.cz s heslem Příběhy! Děkujeme!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.