Otec si koupil erotický klub a nechává v něm tancovat mladou dceru

Situaci, kdy si manžel pořídí erotický klub, by v klidu snesla málokterá manželka. Nikola z dalších Křižovatek života se navíc domnívá, že otec a jeho nové podnikání negativní má vliv na jejich dvě dcery. Potvrdí její domněnku i soud? Dívejte se ve čtvrtek ve 21.45 na Primu.

Šestatřicetiletá žena v domácnosti Nikola Černá žije spolu se svým pětačtyřicetiletým manželem, majitelem erotického klubu Robertem, a společnými dětmi Eliškou (16) a Lindou (14) v Praze-Nebušicích.

Jejich vztah byl zpočátku velmi harmonický, když ale Robertovi začal patřit erotický klub, nastala krize, která se stále prohlubuje. Nikola ví, že její muž má vedle ní více milenek. Navíc je pro něj jeho podnik mnohem důležitější než ona. Tráví tam každou volnou chvíli a doma je stále méně a méně.

Podívejte se na ukázku z dnešního dílu:

Jednoho dne si Nikola uvědomí, že Robertův způsob života má vliv i na jejich dcery. Náhodou zaslechne telefonát svého manžela, když mluví o tom, že Eliška by u něj měla začít pracovat jako tanečnice. Nikola tajně vezme jeho mobil, aby se podívala, s kým mluvil. Na pozadí displeje objeví fotku Elišky, na níž má nápadný makeup a v minisukni a lodičkách lascivně leží na pohovce. To byla pro Nicol poslední kapka. Sbalí si své věci a oblečení a odejde, aniž by manželovi něco řekla.

Z manžela má strach

Přechodně se i s dcerami nastěhuje k matce Magdaléně. Bojí se, jak Robert zareaguje. Ten už jí za pár hodin volá na mobil. Nikola mu to nebere. Krátce nato si poslechne svou hlasovou schránku. Robert na záznamník řve, že si to rozhodně nenechá líbit. Že děti chce zpátky za každou cenu. Nikolu úplně ochromí strach. Svého muže se strašně bojí, přestože ani jí ani dětem nikdy neublížil.

Robert přijede k Nikolině matce a požaduje děti zpět. Nikola se poradí s právníkem, na víkend však dcery přece jen pustí k Robertovi. Dětem se u otce líbí mnohem líp než u mámy. Robert na Nikolu anonymně pošle sociálku. Zároveň Nikolu pořád pronásledují Robertovi lidé. V poštovní schránce najde svoje fotky v různých soukromých situacích.

Křižovatky života sledujte ve čtvrtek ve 21.45 na PriměKdyž sebere odvahu a s Robertem si v jeho podniku otevřeně promluví, krátce nato jí někdo rozbije kolo. Nikola má stále více problémů s Eliškou, která chodí čím dál tím častěji flámovat. Povšimnou si toho také pracovníci oddělení sociálněprávní ochrany dětí během návštěvy u nich doma.

Od Lindy se Nikola dozví, že Eliška začala u otce tancovat jako gogo tanečnice. Když to uvidí na vlastní oči, je z toho v šoku. Nikola jde znovu za právníkem. Chce, aby byl Robertovi úplně zakázán kontakt s jeho dětmi. Elišce samotné dojde, že tancovat v otcově podniku nebyl dobrý nápad, protože se stane terčem posměchu spolužáků ve škole. Obě dcery jsou nakonec svěřeny pouze do péče matky. Robert dcery smí vidět, nesmí je však brát k sobě do podniku.

Na další díl Křižovatek života se podívejte ve čtvrtek ve 21.45 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.