Rodiče chtějí zabránit vztahu svého syna s bývalou prostitutkou

Prodavačka Zorka Slánská (41) žije s rodinou v Praze. Manžel Petr (47) pracuje jako instalatér, jejich syn Pavel (16) chodí na střední školu. Se synem mají dobré vztahy. Jen poslední tři měsíce byly náročné: Pavel má novou přítelkyni... Podívejte se na Křižovatky života v úterý ve 21.45 na Primě.

Sabině je už 23 let a věkový rozdíl mezi oběma Zorce a Petrovi vadí, přestože Sabina vypadá mnohem mladší. Pavel potkal Sabinu během brigády ve fitness centru a od té doby ho rodiče už skoro nevídají: buď pracuje ve fitnessu, nebo je u Sabiny.

Zorka si dělá starosti, o synově nové známosti skoro nic neví, viděla jen fotografii, která visí v jeho pokoji. Pavel doma vyprávěl, že Sabina chce skončit se svou stávající prací a chce si najít jinou.

Šokovaná matka

Matka ale doufá, že Sabina bude v životě jejího syna jen krátkou epizodou. Když se vrací taxíkem od doktora, vidí šokující věc. Na taxíku visí reklama na bordely, na reklamě samotné je pak Sabina! Zorka si hned promluví s Pavlem, ten však vůbec nereaguje tak, jak by čekala.

Věděl o tom, jaké má Sabina povolání, jen to rodičům neřekl, protože tušil, že se naštvou. Zorka je zděšená a hned myslí na nemoci, které by Pavel mohl od Sabiny chytit. Vztah mu zakáže, ale Pavel ji neposlechne. Chce rodičům dokázat, že mezi ním a Sabinou je velká láska.

O čem budou Křižovatky? Podívejte se do galerie:

Rodiče však nechtějí pasivně akceptovat, že jejich 16letý syn je milencem prostitutky. Zakazují Pavlovi chodit ven, ale ten to ignoruje. Plánuje budoucnost se Sabinou, chce s ní bydlet. Otec Petr jednou Pavla najde v nočním baru a snaží se ho přinutit k návratu domů, ale vyhazovač Petra z baru vyhodí.

I když žárlí, láska je silnější

Pavel zjistí, že soužití s tak atraktivní a otevřenou ženou není jednoduché, a bojuje s vlastní žárlivostí. Zorka se toho snaží využít: chce Pavla dát dohromady s dcerou kamarádky a říká Sabině, že má syna nechat napokoji.

Podívejte se na upoutávku k tomuto dílu:

Křižovatky života: každé úterý a čtvrtek ve 21.45 na Primě.

Ale Pavel chce navzdory problémům se Sabinou zůstat. Chce si ji dokonce vzít, aby tak rodičům dokázal vážnost jejich vztahu. Spontánně se přestěhuje k Sabině. Právník jim svatbu rozmluví a domluví Sabině práci v nemocnici. Bohužel ji tam nechtějí zaměstnat.

Nakonec vyzvedne Pavla u Sabiny policie, protože se nechce vrátit domů. Pavel se soudí s rodiči, protože chce se Sabinou žít. Soud rozhodne proti němu. Musí zůstat s rodinou. Pavel to akceptuje, ale se Sabinou chodí nadále.

Přijmou rodiče Sabinu jako Pavlovu přítelkyni? Uvidíte v Křižovatkách života v úterý ve 21.45 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.