Láska v Africe? To je láska na vlastní nebezpečí!

Láska na vlastní nebezpečí - upoutávka

Podívejte se na příběh ženy, která se jako doktorka rozhodne vyjet do africké vesnice, kde podezřele často umírají lidé. A kromě vyšetřování, proč je tomu tak, se stihne i zamilovat do člověka, který ji na první pohled vlastně nebyl vůbec sympatický!

Láska, která projde nebezpečnou zkouškou, vždy stojí za to...

Láska na vlastní nebezpečí je thriller, který vás přivede do krásných exotických krajin jakou bez pochyby Afrika je. Podívejte se na příběh odvážné bělošky, jež se nehodlá smířit s podezřelými umrtími domorodců a vysvětlením, že je to kletba na africké obyvatele.

Nakažená voda?

Doktorka Maria Berkelová přilétá do africké vesnice Somabula, aby zde poskytovala lékařskou péči pod vedením doktora Johannese Schäfera. Při dramatickém letu se seznámí s drsným pilotem Paulem Freytagem, jehož jednání se jí vůbec nelíbí. Ve vesnici dochází k mnoha úmrtím od doby, co je voda přiváděna z hor. Domorodci to považují za kletbu. Přijde na to, že dělníci z vesnice kdesi těží zlato. Daniel Berger, autor vodního projektu, tvrdí, že se voda musí kontaminovat až ve vesnici.

Když Maria odebírá vodu z nádrže, kdosi na ni střílí. Doktorka pošle Paula se vzorkem vody do laboratoře ve městě. Maria se snaží pochopit mentalitu domorodců a na popud své zdravotní sestry Mbuyi se vydá za místní šamankou N´Nangou. Ta také tvrdí, že se předkové zlobí. Maria získává přízeň žen a otevře ve vesnici obchod, který prodává zboží laciněji než těžařská společnost. Prodavačka je zbita a obchod zničen. Paula někdo udá kvůli skupování zlata. Schäfer, který odletěl do Johannesburgu, ho dostane ven, ale žádá od něj, aby odvezl Mariu z vesnice.Letadlo však zničí výbuch. Když se Maria s Paulem konečně dostanou do laboratoře pro test, najdou tamního šéfa zastřeleného. Než je začnou pronásledovat neznámí muži, podaří se jí rozbor vody vytisknout. Ve vodě je rtuť.

Podívejte se, jak to všechno dopadne na Prima LOVE už tuto neděli ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky Afrika Johannesburg Johannes Schäfer (Politiker, 1903) Daniel Berger

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.