Další improvizovaná otázka pro Libora Boučka. Jak to doma moderátor vysvětlí?

Během natáčení oblíbené vědomostní soutěže Máme rádi Česko opět došlo k nečekané improvizaci v režii malého Basanga, který si pro Libora Boučka připravil další překvapení. Podívejte se na ukázku a nezapomeňte si pustit celý díl dnes ve 20.15 na Primě!

Není to tak dávno, kdy Basang prosil moderátora soutěže Máme rádi Česko Libora Boučka, aby šel na rande se sestrou mladého Kalmyka. Libor nestačil ani zareagovat a bylo jasné, že na rande nejspíš dojde. Moderátor to však asi bude muset nějak vysvětlit své manželce. K tomu ještě slíbil, že bude Basangův ručitel v bance.

Ani tentokrát ale Basang nezahálel a připravil si improvizaci, se kterou nikdo z režie nepočítal a pro Libora měl nepříjemnou otázku. Odpověď pak Kalmyk musel napsat do formuláře v bance.

Libora se zeptal, kolik měl moderátor již manželek. Když Basang vyslyšel odpověď, otočil se na střevíčku a se smíchem utekl do zákulisí. Ostatně, podívejte se na to sami.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.