Exkluzivní ukázky z Máme rádi Česko: Nahulený bojovník i nová motoristická talk show

Se svátečním pátkem je tady i oblíbený zábavný pořad Máme rádi Česko, v němž se můžete těšit nejen na další zajímavá fakta, ale také milé hosty, kteří prozradí mimo jiné strasti svých povolání. Podívejte se již nyní na ukázky z nového dílu.

Pod vedením kapitána Jakuba Prachaře se tentokrát představí violoncellistka Terezie Kovalová, muzikant Matěj Ruppert a herečka Iva Pazderková, která si nedávno prošla nelehkým průběhem onemocnění covid-19.

Hosty týmu Vojty Kotka budou herečka a moderátorka Michaela Maurerová, herec Martin Písařík a bývalý šampion v polotěžké váze a současný bojovník UFC Jiří Procházka, přezdívaný Denisa. Právě on se rozpovídá o tom, co je vlastně jeho pracovní úkol: „Konkrétní práce je v 15 minutách, teď už v 25 minutách, tak v tomhle čase někoho strašně zabít. Nebo jak to říct, porazit tím způsobem, že ho musím uspat, prostě vypnout.“ Na to vtipně reaguje Míša Maurerová: „Já za pětadvacet minut neuspím ani dítě.“ Toho se chytí Kuba Prachař a předvádí Jiřího, jak přijde do práce a pětadvacet minut zpívá ukolébavku Chtíc aby spal.

Nahulený bojovník

Když se Libor zeptá Jirky na nějaké veselé historky z práce, Jirka začne popisovat poslední zápas. „Teď se stalo, že jsem byl pomalej, měl jsem strašný reakce, jednu chvíli jsem tam byl nahulenej, že se zastavím a říkám si ‚kámo, ale takhle to nejde, teď už musíš něco změnit, borec tady cítí krev a chce tě už dobít…‘ a já si říkám ‚oukej, co to je ale?‘ Takhle tam vedu ten rozhovor sám se sebou.“ Libor mu skáče do řeči s komentářem: „Mezitím ale furt seš nahulenej,“ což Jirka potvrzuje: „Mezitím furt tam lítám, jsem nahulenej. Nejdůležitější je v sobě hledat ty odpovědi, a pak na něco přijít. No a pak to projde.“

Na tuto debatu reagují další z hostů. Martin Písařík zmíní, že zatímco Jirka na to má pětadvacet minut, herci musí odehrát i dvouapůlhodinové představení, přestože cítí, že to nefunguje, a diváci jim to dávají najevo. Za pravdu mu dává Matěj Ruppert s poznámkou, že to mají herci podobné s muzikanty, kteří se musejí rovněž snažit, aby jim návštěvníci koncertu naopak neusnuli. „To je někdy ale cíl ty lidi uspat, ne? ptá se violoncellistka Terezie Kovalová. „Ve vaší muzice určitě,“ odpálí jí Matěj, čímž dostane všechny přítomné.

Motoristická talkshow Kuby a Ivy

Když začne Kuba po poznávání písně dle obrázků vzpomínat na dětství, vypráví, jaká všechna měli doma auta, ale vlastnili jen jednu kazetu a jedno rádio, které mezi auty přesunovali. Iva Pazderková na něj vyvalí oči: „Vy jste měli dvě auta? Vy jste byli hodně bohatý!“ Kuba ji ale vyvede z omylu: „Ne, tři auta postupně a jedno rádio.“ Ivu tato odpověď uklidní a dodává, že jí rádio z favoritu sice ukradli, ale zloději byli vlastně slušní, protože nerozbili okénko, jenom to něčím „srolovali“. „Sledovali jste úryvek z první motoristické talk show Jakuba Prachaře a Ivy Pazderkové ‚Vzpomínáme na bouráky‘. Zbytek uvidíte na Prima Cool už brzo.“

Další zajímavosti týkající se nejen České republiky se dozvíte již tento pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.