Herci Prachař, Kotek a Pavelka milují Slavii i Česko. Ve středu jedna červenobílá síla, v pátek na Primě rivalové!

I titulek prozrazuje, že páteční premiérový díl zábavné vědomostní show Máme rádi Česko na Primě bude plný perliček ze života. Podívejte se už nyní na exkluzivní předpremiérové scény a na další zajímavosti.

Poslední premiérový díl VIII. řady show Máme rádi Česko bude humorných scén i zábavných paradoxů plný. Tím prvním je určitě fakt, že trojice herců a přátel Jakub Prachař, Vojta Kotek a host dílu, herec Ondřej Pavelka, nechybí takřka na žádném domácím zápase fotbalové Slavie.

Ještě ve středu společně přihlíželi a ze všech sil fandili výhře Slavie 1:0 nad Plzní. Se svým klubem a se slzou dojetí v oku oslavili v pražském Edenu historicky dvacátý titul týmu v nejvyšší soutěži. „Povzbuzovali jsme. Bylo to krásný. Dvacátej titul je úplně skvělej a já se těšim na ten jedenadvacátej, protože jak se říká, oko bere. Plzeň je skvělej manšaft. Já myslim, že to byl skvělej zápas a Plzeň má velkou úroveň. A myslim, že příští rok to bude hodně napínavý,“ zářil ještě ráno po vítězství Ondřej Pavelka.

Poslechněte si celý rozhovor s Ondřejem Pavelkou nejen o radosti z utržení titulu, ale i o jeho aktivní hře fotbalu:

A co trojice Slávistů nebo kolegů z filmu Padesátka v pátek na Primě? V zábavném vědomostním klání Máme rádi Česko nastoupí proti sobě. Sice rovněž pod barvami červená a bílá, ovšem každý na jiné straně „hřiště“.

Premiérový díl show Máme rádi Česko sledujte v pátek 26. června ve 20.15 na Primě.

Bílý tým Vojty Kotka

Za bílý tým Vojty Kotka budou bojovat herečka Lucie Benešová, „plzeňský Moliére“ Antonín Procházka, český písničkář Jakub Ondra.

Červený tým Jakuba Prachaře

V červeném týmu kapitána Jakuba Prachaře nastoupí herci Ondřej Pavelka (jinak také seriálový šéf Poldy ve stejnojmenném seriálu), Tomáš Matonoha a Vendula Příhodová, která v soušasnosti právě Tomášem Matonohou (a pianistou Zdeňkem Králem) koncertuje s malým hudebním kabaretem Inspektor Kluzó.

Všimněte si také, že proti sobě v tomto dílu Česka stanou kolegové z oblíbeného seriálu Slunečná, herci Lucie Benešová s Ondřejem Pavelkou.

Exkluzivní ukázka z dílu: Lucie Benešová hádá přísloví podle pantomimy Vojty Kotka.

Zajímavým momentem zábavného večera bude i ten, v němž se Jakub Prachař stane učitelem svého zkušenějšího hereckého kolegy Pavelky.

Exkluzivní ukázka z dílu: Co Jakub Prachař naučil zkušeného Ondřeje Pavelku?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.