Celebrity

26. března 2021 05:30

Zuzana Schneidewind

Libor Bouček se přiznal: Jsem lipotyp a mám z toho deprese

Máme rádi Česko: IX (5) Libúček

V novém díle soutěžního pořadu Máme rádi Česko dojde na téma plastických operací a moderátor Libor Bouček se stane při jeho probírání středem pozornosti. Co o sobě prozradil?

Moderátor show Libor Bouček v úvodu přijde s informací, že první klinika plastické chirurgie byla otevřena v roce 1932 v Česku. Až po dalších pěti letech v USA a poté v celém světě. Logicky tak začíná konverzaci s kapitánem bílého týmu Vojtou Kotkem otázkou: „Máš s tímhle lékařským odvětvím nějaký zkušenosti, Vojto?“ Vojta si však vystačí s obyčejným „ne“ a stočí dotaz zase zpátky k Liborovi. Ten přizná, že se stal ideálním až geniálním typem pro liposukci. A tuto typologii si drží.

Kuba trefně komentuje: „Kdybych to teda zkrátil, tak jsi lipotyp.“ Libor poznámku smířeně potvrzuje slovy: „Já jsem lipotyp.“ Po potlesku v sále ale poznamenává. „Samozřejmě být lipotypem člověku nepřináší jenom příjemné pocity, a ve chvíli, kdy jste ještě zatleskali tomu, že jsem lipotyp, tak ta deprese se ještě prohloubila.“

Libúček je nejlepší

Tím ale narážky na „lipotypa“ Libora neskončily. Když Vojta Kotek představuje svůj tým, neopomene zmínit, že možná si někdy někdo z nich bude chtít nechat píchnout to, co zbude z „lipotypa“. Libor je ale nad věcí a dodává: „A že toho bude hodně na rozdávání!“

Čtěte také: Jak docíli vysněných proporcí

Diskuze pokračuje a společně předvídají, že bude o tento „produkt“ velký zájem. „Prosím vás, máte ještě trochu toho Boučka?“ hraje si Vojta na budoucího zákazníka plastické kliniky. „Ne ne, už ne, už došel,“ odpovídá hrdě Libor, což Vojta jen stvrzuje: „To je prej hrozně dobrej matroš!“ Téma nakonec uzavírá sám Libor charakteristikou, že je to jednoduše „Libúček“.

Zábavnou soutěž Máme rádi Česko sledujte v pátek ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek