Máme rádi Česko nabídne nový recept na pudink a kávu od Basanga

Premiérový díl oblíbené vědomostní show Máme rádi Česko bude opět o postřehu soutěžících, ale tentokrát si pozvaní hosté i uvaří. Například Kateřina Kaira Hrachovcová prozradí recept na pudink s lógrem. Dívejte se na Máme rádi Česko v pátek ve 20.15 na Primě!

Jak všichni věrní diváci již dobře vědí, kapitáni obou týmu se perou o vítězství hlava nehlava. Je proto vzácné, když se během pořadu objeví klidná chvilka, kde se stihne například probrat recept na pudink s marmeládou a kávovým lógrem.

Podívejte se na exkluzivní ukázku z premiérového dílu.

Kávové přání Kateřiny Kairy Hrachovcové vyslyšel i multifunkční účetní Libora Boučka Basang, který pro sympatickou soutěžící připravil tureckou kávu. „Tohle je poprvé v historii, kdy Mongol přinesl Turka,“ vtipkoval moderátor.

Ostatně, podívejte se sami.

Premiéru nového dílu sledujte v pátek ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.