Seriály a filmy

13. března 2020 08:00

Jana Mrákotová

Máme rádi Česko ovládne královna krásy a cyklista z Tour de France

V soutěži Máme rádi Česko se tradičně objevují osobnosti, které se proslavily v kultuře, sportu nebo třeba také na poli krásy. Všichni mají jedno společné – nyní budou divákům dokazovat, že znají Česko a vše, co s ním souvisí. Dívejte se 13. března na Primu!

Složení týmů je tentokrát opravdu pestré. Jsou zastoupeni muzikanti, sportovci, ale také půvabné ženy. A určitě nebude ani tentokrát nouze o celou řadu vtipných situací. To vše pod moderátorskou taktovkou Libora Boučka. Podívejte se na ukázku.

Složení soutěžních týmů

Pod taktovkou Jakuba Prachaře soutěží: herec Marek Adamczyk, herečka Sandra Pogodová, cyklista Jiří Ježek, který se zúčastnil i legendární Tour de France

Proti nim se v týmu Vojty Kotka postaví: česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová, hudebník Petr Vondráček a zpěvák Láďa Křížek

Kdo byl úspěšnější, se dozvíte již v pátek 13. 3. ve 20.15 na TV Prima.

Podívejte se do galerie na fotky přímo z natáčení.

Máme rádi Česko také online na webových stránkách pořadu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.