Seriály a filmy

28. března 2019 12:57

Jana Mrákotová

Máme rádi Česko tentokrát o vzdělání

Moderátor Libor Bouček probírá se svými hosty rozličná témata. Soutěžící vědí, že se jich může zeptat de facto na cokoliv. Tentokrát se Libor rozhodl, že si na úvod posvítí na vzdělání jednotlivých aktérů dalšího dílu oblíbené soutěže Máme rádi Česko.

Libor Bouček bude na začátku soutěže zpovídat kapitány, jak jsou na tom se vzděláním. Rozhodne se ale prolustrovat také soutěžící. Jedním z nich je i herec, zpěvák a moderátor Bořek Slezáček. Možná bude pro diváky překvapením, že právě on si může psát před jméno Ing. A byl mu právě vysokoškolský titul někdy k něčemu užitečný? Podívejte se na video.

Bořka Slezáčka jste tento týden mohli vidět i v Modrém kódu. S chutí si zahrál ambiciózního a také trochu arogantního hokejového trenéra. Podívejte se do archivu.

Máme rádi Česko sledujte také online.

Další díl Máme rádi Česko již v pátek 29. 3. ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.