Seriály a filmy

15. března 2019 11:03

Jana Mrákotová

Máme rádi Česko vzdá hold Věře Špinarové

Zábavná soutěžní show Máme rádi Česko je také o hudbě. V každém díle zazní v rámci soutěžních disciplín několik písniček, které hraje a zpívá BOOM!BAND Jiřího Dvořáka. Tato kapela je spjatá se soutěží od samého začátku, stejně tak její sólisté.

Diváci jsou již zvyklí, že si díky soutěži Máme rádi Česko připomenou i celou řadu melodií. Písničky jim přináší hudební těleso BOOM!BAND, které vede zkušený kapelník Jiří Dvořák. O zpěv se starají Eva Kleinová, Markéta Zehrerová, které doplňuje Jiří Březík a v některých dílech nově Petr Ryšavý. V tomto díle se tvůrci rozhodli vzdát hold legendární zpěvačce Věře Špinarové a do soutěže zařadili její dnes již nesmrtelný hit „Jednoho dne se vrátíš.“ Tato melodie Enrica Morriconeho je pevně spjatá s westernem Tenkrát na západě. Českým textem ho pak opatřil textem Zbyšek Malý. Byla to právě Věra Špinarová, která v Čechách tuto melodii učinila doslova nesmrtelnou. Poslechněte si, jak se s touto nelehkou písní, popasovala sólistka BOOM!BANDu Eva Kleinová.

Vzpomínka na Věru Špinarovou

Další díl Máme rádi Česko již dnes večer, v pátek 15. 3. ve 20.15.

Máme rádi Česko sledujte také online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.