Seriály a filmy

12. března 2019 14:05

Jana Mrákotová

Máme rádi Česko zase v pátek na Primě! Se sportovcem, bavičem i tátou Krejzou

Oblíbenou zábavnou show Máme rádi Česko si můžete užívat opět v pátek večer na Primě. V blížícím se díle předvedou své vědomosti a dovednosti známé osobnosti, z nichž některé určitě znáte i z obrazovek televize Prima.

Tentokrát si na své přijdou mimo jiné fanoušci seriálu Krejzovi. V týmu Jakuba Prachaře se představí herec Oldřich Navrátil, který hraje v oblíbeném seriálu otce čtyř dcer a hlavu celé rodiny Jana Krejzu. Po jeho boku pak bude zářit také herečka Barbora Mottlová, kterou ze seriálu znáte také.

Tým pak doplní atlet Tomáš Janků, jehož soutěžní disciplínou byl skok do výšky.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Proti nim se v barvách Vojty Kotka, kterého již brzy budete na Primě vídat v roli praprapravnuka Alberta Einsteina, postaví moderátorka Jolana Voldánová, moderátor, bavič a stand up komik Miloš Knor. Trio soutěžících pak doplní písničkách Honza „Pokáč“ Pokorný, který je mimo jiné famózní hráč na ukulele.

Výhra skutečně trvanlivá

Oba týmy mají v Máme rádi Česko opravdu o co soutěžit. Jedná se totiž o výhru mimořádně trvanlivou, stejně jako tento primácký soutěžní pořad, jak se smíchem uvedl moderátor Libor Bouček – o vepřové ve vlastní šťávě.

Kdo vyhrál, si nenechte ujít již v pátek 4. března ve 20.15 na Primě.

Soutěžní cenu si můžete ještě dobře prohlédnout v této scéně:

Oblíbené herce seriálu Krejzovi si můžete připomenout už nyní. Celý seriál si totiž můžete přehrát online v archivu na iPrima.cz:

Podívejte se na fotogalerii:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.