Seriály a filmy

21. března 2019 11:21

Jana Mrákotová

Nečekané přiznání cyklisty Jiřího Ježka

V show Máme rádi Česko pravidelně soutěží také přední čeští sportovci. Tentokrát své znalosti národu předvede cyklista Jiří Ježek. Přímo ve studiu dokáže, že je nejenom fenomenální sportovec, ale také že má smysl pro humor.

Jiří Ježek je v současnosti jedním z nejúspěšnějších hendikepovaných sportovců světa. Šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa je současně nejúspěšnějším cyklistou paralympijské historie. Zúčastnil se také legendární Tour de France. Jako první hendikepovaný cyklista dostal Jirka vyjímečnou šanci postavit se oficiálně na start jedenácté etapy - časovky jednotlivců z Avranches s cílem u památného místa Mont-Saint-Michel. Trasa o délce 33km byla pro Jirku sama o sobě zážitkem, zvláště pak atmosféra na startu a vlastně po celé trati.

Se stejným zápalem jako závodí na kole se Jirka představil i v Máme rádi Česko. Podívejte se, jak reagoval ve finále disciplíny „Krabice.“ Právě při ní opravdu překvapil herečku Sandru Pogovou a vlastně nejen ji.

Přiznání Jiřího Ježka

Sledujte další díl Máme rádi Česko v pátek 22. 3. ve 20.15.

Máme rádi Česko také online na webových stránkách pořadu.

Sdílejte článek
Štítky Jiří Ježek Tour de France Sandra Pogodová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.