Seriály a filmy

21. března 2019 11:21

Jana Mrákotová

Nečekané přiznání cyklisty Jiřího Ježka

V show Máme rádi Česko pravidelně soutěží také přední čeští sportovci. Tentokrát své znalosti národu předvede cyklista Jiří Ježek. Přímo ve studiu dokáže, že je nejenom fenomenální sportovec, ale také že má smysl pro humor.

Jiří Ježek je v současnosti jedním z nejúspěšnějších hendikepovaných sportovců světa. Šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa je současně nejúspěšnějším cyklistou paralympijské historie. Zúčastnil se také legendární Tour de France. Jako první hendikepovaný cyklista dostal Jirka vyjímečnou šanci postavit se oficiálně na start jedenácté etapy - časovky jednotlivců z Avranches s cílem u památného místa Mont-Saint-Michel. Trasa o délce 33km byla pro Jirku sama o sobě zážitkem, zvláště pak atmosféra na startu a vlastně po celé trati.

Se stejným zápalem jako závodí na kole se Jirka představil i v Máme rádi Česko. Podívejte se, jak reagoval ve finále disciplíny „Krabice.“ Právě při ní opravdu překvapil herečku Sandru Pogovou a vlastně nejen ji.

Přiznání Jiřího Ježka

Sledujte další díl Máme rádi Česko v pátek 22. 3. ve 20.15.

Máme rádi Česko také online na webových stránkách pořadu.

Sdílejte článek
Štítky Jiří Ježek Tour de France Sandra Pogodová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.