Show Máme rádi Česko tentokrát okoření šéf Zdeněk Pohlreich a provoní majoránka

Máme rádi Česko (1) - upoutávka

Dva kapitání a šest statečných. Vedle kapitánů Jakuba Prachaře a Lou Fanánka Hagena stanou posily v podobě osobností jako jsou Zdeněk Pohlreich, Martin Procházka, Jana Doleželová, Ondřej Hejma, Miloš Knor a Tereza Fajksová.

I tentokrát budou soupeři, ale i vy doma u tv obrazek, prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé!

Show Máme rádi Česko sledujte každou sobotu ve 22.30 na Primě!

Co by to bylo za pořad s šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem, aby v něm nezaznělo nějaké kulinární téma.

Karel Zich by asi koukal, co všechno lze „vyčíst“ z jeho textu o vůni majoránky.

Pusťte si na videu níže zamyšlení soutěžících nad možnými významy jedné písně o bylinkách.

Máme rádi Česko

Zábavná vědomostní show, 2013

V show spolu soupeří dva týmy složené ze tří známých osobností a jednoho kapitána. Členové týmů se vždy po dílu střídají, kapitáni však zůstávají stále stejní. Jsou to moderátor a herečtí kolegové Jakub Prachař a nově Jan Dolanský. Kapitánům bude z postu moderátora opět sekundovat Libor Bouček.

Na vítězný tým, který během večera porazí soupeře v počtu získaných bodů, čeká odměna v podobě ceny typické pro českou kulturu.

Původní formát I love my country holandské produkční společnosti Talpa se vysílal již ve více než 25 zemích světa. Kromě Primy jej vysílali televize ve Velké Británii, Itálii, Polsku, Francii, Německu, Švédsku, Dánsku, Číně i na Slovensku.

Sdílejte článek