Seriály a filmy

4. února 2019 10:17

Jana Mrákotová

Vojta je komplikovanější soupeř – přiznává kapitán Máme rádi Česko Jakub Prachař

V nové řadě Máme rádi Česko se proti Jakubovi Prachařovi postaví jako kapitán herec a režisér Vojta Kotek. Jedná se již o čtvrtého kapitána, kterého Jakub na pomyslný souboj znalostí vyzval. Jak je s novým soupeřem spokojený?

Herec Jakub Prachař nám v rozhovoru, který jsme pro vás natočili, přiznal, že u něj mírná nervozita vládne. Stejně tak ke slovu přichází i určitá rivalita, protože Vojta je dle Jakuba poněkud komplikovanější soupeř. Strach ale ostřílený matador určitě nemá a svěřil se, že celkem spoléhá nejen na zkušenosti, ale také na rozdílnost dosaženého vzdělání. Podívejte se sami. A nezapomeňte sledovat Máme rádi Česko také online.

Soupeř je to komplikovanější

Prohlédněte si také obrázky v naší fotogalerii.

Podívejte se na ukázku z prvního dílu

Zábavná soutěž Máme rádo Česko na Primě od pátku 8. 2. od 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.