Seriály a filmy

6. března 2019 11:11

Jana Mrákotová

Vztah matky a syna Krausových se projeví i v Máme rádi Česko

Bok po boku se v oblíbené soutěži Máme rádi Česko postaví matka se synem – Jana a David Krausovi. Projeví se jejich vztah i v soutěži? A co si Jana myslí o svém synovi?

Janu Krausovou mají diváci v paměti jako úspěšnou charismatickou herečku. Na Primě si zahrála například v populárním seriálu Přešlapy. Jejího syna Davida pak fanoušci pravidelně týden co týden vídají na obrazovkách Primy v Show Jana Krause, kde je pro změnu se svým otcem a kde vystupuje s kapelou.

Týmová hra matky a syna

Tentokrát měli Jana s Davidem báječnou příležitost vyzkoušet si, jak jim spolu půjde soutěžit v jednom týmu. Hned na úvod se zvídavý moderátor Libor Bouček zeptal Jany, na co je její syn David opravdu šikovný. Podívejte se na video.

Na co je šikovný Davídek?

Máme rádi Česko sledujte také online v našem archivu.

Máme rádi Česko v pátek 8. 3. ve 20. 15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.