Kdy praskne manželská lest?

Na Prima LOVE uvidíte ve 20.15 tuto sobotu thriller s názvem Manželská lest. O co přesněji ve snímku jde, se dočtěte dále.

Po nervovém zhroucení a následné léčbě na psychiatrické klinice je Liz Michaels konečně propuštěna domů. Když se jednoho dne vrací spolu se svým manželem a náctiletým synem domů z nákupů, objeví na verandě svého domu devatenáctiletou dívku. Caitlin o sobě tvrdí, že je nemanželskou dcerou Gabea Michaelse a že jí matka prozradila jméno jejího biologického otce až nyní – těsně před svou smrtí, aby se na něj v případě potřeby mohla obrátit. Jelikož Caitlin přespává v autě a nemá kam jít, nabídne jí rodina střechu nad hlavou a přijme ji za svou. Zatímco čekají na výsledky genetických testů, začnou se ale dít podivné věci.

Liz například Caitlin přistihne, jak líbá svého nevlastního bratra na rty či jak ho laškovně lehtá na stehnech, když spolu hrají videohry. Jiný den zase přijde do kuchyně právě ve chvíli, kdy se Caitlin při pití polije a její manžel právě utírá její vyvinutou hruď. To všechno jsou „náznaky“, které by kohokoli příčetného praštily do očí, Liz však jen pozvolna začíná tušit nepravost a posléze zpochybňuje vlastní duševní zdraví.

To je asi největší výtka scenáristům – ta naprostá průhlednost zápletky a nedůvěra v nás diváky, že bychom dokázali strávit i dílo trochu náročnější na naši představivost. Jinak ale v této rovnici nechybí nic, co by správný thriller měl mít.

Sledujte na Prima LOVE ve 20.15 kanadský thriller Manželská lest.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.