100. epizoda Modrého kódu přinese nečekaný zvrat pro Filipa Kodyma

Jak vidno, mladý primář má totiž jisté finanční problémy související s movitým podnikatelem Havlenou.

Stá epizoda oblíbeného lékařského seriálu bude pořádně dramatická.

Movitý podnikatel Havlena si za Filipem přijde pro peníze, které mu dluží. Filip se mu snaží všemožně vyhnout, ani mu nebere telefony. Tohle ale na Havlenu neplatí!

Filip se v Modrém kódu ocitne v pasti

Když se pak objeví profesor Houska a nabídne Kodymovi peníze za operaci jeho manželky, Filip i přesto, že nemá čas, nabídku přijme. Jaké má problémy?

Jindřich má radost, Bára se mu konečně ozvala, ale jejich rozhovor nakonec není tak příjemný, jak by Jindřich očekával.

Rodiče Prokopa už nechtějí bydlet se synem, dokonce zvažují, že se přestěhují natrvalo na chatu. Nechtějí, aby synovi překáželi. Jak se rodina domluví?

Vypadá to, že Denisku brzy propustí z nemocnice. Růženka z toho není nadšená, znamená to, že Deniska bude muset jít zpátky do dětského domova.

Mladé pacientce Vali nečekaně zkomplikuje porod skolióza. Celou situaci nezlepší ani přístup otce pacientky, který je přesvědčený, že jeho dcera nemá v nemocnici, co dělat. Žena je ale v podstatě v ohrožení života.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.