Seriály a filmy

26. ledna 2019 08:58

Jana Mrákotová

Adam Brejcha chce skoncovat se svými nočními můrami

Doktora Adama Brejchu z Modrého kódu neustále pronásledují stíny z minulosti. Neustále se mu před očima zjevuje malá holčička, kterou se Adamovi kdysi nepovedlo zachránit. Dokáže se Adam svého prokletí zbavit?

Adam Brejcha se už v Rubavě zabydlel. Na rubavském urgentu našel místo, jak znovu začít, jak se odrazit ode dna. Je vynikající lékař, brilantní diagnostik a zdatný operatér. Přesto ho provázejí noční můry, kterých se ne a ne zbavit. Doslova ho v představách pronásleduje holčička, kterou nemohl zachránit a neustále si to vyčítá. A najednou má navíc pocit, že tahle jeho malá pacientka znovu ožila. Tak moc mu ji připomíná dcera jednoho pacienta. Před svoji minulostí prostě neuteče…

Co tady děláš?

I Adam ale může zažít příběhy s dobrým koncem. Otci dívenky skutečně pomůže a celá rodina se netají vděkem ke svéráznému doktorovi. Adam se tak chopí příležitosti, jak si tuhle temnou kapitolu svého života konečně uzavřít. Skutečně se mu to povede?

Hlavně, když ti to pomůže

Příběhy protagonistů Modrého kódu sledujte také on-line.

Další díl Modrého kódu uvidíte v pondělí 28. 1. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.