Adam Brejcha má v seriálu Modrý kód velké starosti. Jaké? Podívejte se na to v předpremiéře

Doktor Adam Brejcha působí jako velký suverén. I na něj ale někdy dolehne tíha situace, tak jako v případě jeho pacientky Milady. Co se s Miladou stalo a proč je z toho Adam Brejcha vedle, na to se můžete podívat již nyní v iPrima Videopůjčovně v předpremiéře středeční epizody seriálu Modrý kód.

Adamova pacientka Milada byla hospitalizovaná v Rubavě kvůli onkologickému onemocnění. Za tu dobu se společně se svou sestrou s Adam poměrně sblížili. Když už nebylo na rubavské onkologii, jak Miladě pomoci, domluvil jí Adam protonovou léčbu v Praze.

Jak to ale vypadá, protonová léčba nezafungovala. Naopak. A jak se Adam nyní dozvídá, Milada má nevratně poškozený mozek, což znamená dva stavy – permanentní nesnesitelné bolesti střídané stavy, kdy nikoho nepoznává a o světě v podstatě neví. Adam je z toho dost „v háji“, navíc řeší další problém…

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Co Miladě Adama slíbil a proč je to takový problém? Sledujte již nyní v předpremiéře Modrý kód, na jehož další epizodu se můžete podívat na Primě ve středu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.