Seriály a filmy

20. listopadu 2018 09:30

Jana Mrákotová

Adam Brejcha z Modrého kódu uteče z operačního sálu

Problémy doktora Adama Brejchy z Modrého kódu se čím dál tím víc stupňují. Bohužel, vše se začíná promítat do práce. Vali a Viktora čeká další inspekce ze sociálky – tentokrát v nemocnici.

Na rubavský urgent přiváží potlučené akrobaty. Malý syn akupunkturistky musí na operaci, ačkoliv to zprvu vypadalo na obyčejný kašel. To je jen stručný výčet toho, co vás čeká v dalším pokračování Modrého kódu. Podívejte se na ukázku.

Adam přestává mít svoje psychické problémy pod kontrolou. Svěří se do rukou Rasputina, ale pomalu mi přestává věřit. Přímo na sále jeden ze svých záchvatů úzkosti, kterého si všimne i anesteziolog Žák, jak je vidět ve videu.

Adam má problém při operaci

To však není konec. Problémy se u Adama opravdu stupňují. Mery přestává mít trpělivost a chce vše řešit. Brejchy se zastává Rasputin, a to i přesto, že Adam uteče z operačního sálu.

Co to mělo být?

Doktorku Vali Slavíčkovou a doktora Viktora Žáka nemile překvapí sociální pracovnice, která se z ničeho nic najednou objeví v nemocnici. Přišla za primářem Bojanem, aby zjistila, zda jsou oba vhodní pro adopci a jak to s nimi vlastně doopravdy vypadá. Přišla prostě na výzvědy…

Sociálka na výzvědách

Vše o Modrém kódu a také jednotlivé díly sledujte online!

Nenechte si ujít další díl Modrého kódu již ve středu 21. 11. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.