Seriály a filmy

24. září 2019 11:14

Jana Mrákotová

Adamovi Brejchovi dochází trpělivost

Adam Brejcha z Modrého kódu to taky nemá jednoduché. Myslel si, že má svoji minulost vyřešenou, ale postupně zjišťuje, že se spletl. V Rubavě ho opět vyhledala matka holčičky, jejíž smrt mu hodně zamotala život.

Doktor Brejcha toho má za sebou opravdu hodně. Prošel si dokonce i kriminálem. Seděl kvůli smrti malé pacientky, byl podezřelý z braní úplatků, zdálo se, že jeho kariéra je definitivně zničená. Rubavský urgent proto bere od začátku jako svoji druhou šanci. Už mnohokrát ukázal, že je špičkový lékař. Mnoha pacientům zachránil život a primář Bojan i ostatní kolegové mu proto odpouští jeho velmi osobitý přístup k životu.

Adama dlouhou dobu provázely noční můry. Zdá se, že se mu ale se vším povedlo vyrovnat. Chce dál normálně žít. V Rubavě se mu líbí. Nemile ho proto překvapí, když ho vyhledá paní Strnadová, která je matkou jeho malé mrtvé pacientky. Tentokrát ho nejde nijak vydírat ani mu vyhrožovat, ale je vážně nemocná a po Adamovi chce, aby ji pomohl zemřít. Ten ji důrazně odmítl a naopak se jí za pomoci její sestry snaží přesvědčit k léčbě. Daří se mu to se střídavou úspěšností a tak mu již dochází trpělivost. Je to jasné i z naší ukázky.

Jak se máte?

Co dalšího čeká hlavní hrdiny seriálu Modrý kód uvidíte již ve středu 25. 9. ve 20.15 na Primě. Teď se můžete podívat na ukázku z dílu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.