Alternativní léčba může mít hrůzné následky. Jaké? To se dozvíte v Modrém kódu

Modrý kód (12) - upoutávka

Když se sejde lékař a vyznavači alternativního životního stylu, nebude to dělat dobrotu...

Lucie se těší na dovolenou, kam ji Tomáš na usmířenou narychlo pozval. To si nechá líbit. To ještě netuší, že ji přímo na oddělení přijde navštívit Tomášova manželka s překvapivou nabídkou – ať si Tomáše nechá pro sebe. Lucie z toho bude mít pochopitelně radost. Jenže Tomáš ani tak ne. Tohle dobře nedopadne…

Na Urgentní příjem přivezou starší ženu s bolestmi břicha. Nikdo ale nemůže přijít na příčinu. Nakonec se ukáže, že jí zvláštní předmět tlačí v orgánech v dutině břišní. Jak se tam ale dostal?

Podivné rande

Vali má momentálně své období „lovu“, kdy se snaží získat partnera. Tuto svoji snahu navazuje na svoji oblíbenou online seznamku. Spolu s Lucií nakonec vymyslí, že nejlepší bude, když se s potenciálním partnerem sejde u ní v bytě. Je to přece neutrální území. Úplně neutrálně ale tohle setkání rozhodně neproběhne!

Saša konečně triumfuje nad Davidem, který pošle domů pacienta s údajnou virózou, nicméně Saša odhalí, že muž má vážné vnitřní poranění hlavy.

Velmi kuriózní bude případ „přírodních“ lidí. Muže přiveze záchranka se sepsí a odumřelou nohou. Nehojící se hlubokou odřeninu se rozhodl léčit alternativně s využitím larev. Jenže čeho je moc, toho je příliš a momentálně to vypadá, že o nohu přijde, a pokud lékaři včas neprovedou amputaci, nemusí to ani přežít. Jenže jeho manželka brání všem významným lékařským úkonům a je přesvědčená, že mu pomohou pozitivní vibrace a vyšší síly. Absolutně nechápe, že tady jde o život!

Sledujte Modrý kód ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek