Seriály a filmy

27. února 2019 22:15

Jana Mrákotová

Boj o Matyho Bojana

Maty má oči jen pro Lucii. Rodinný život po jejím boku by mu evidentně nebyl proti srsti. Má rád i jejího malého syna. Jeho štěstí se ale nelíbí sestřičce Evě, která se rozhodne vytáhnout do boje.

Eva se rozhodne jednat. Nechce Matyho Lucii nechat. Počká si tedy na vhodnou chvilku a s Lucií si promluví. Realitu si trochu přibarví ku obrazu svému. Podívejte se na jejich rozhovor.

Vy ho přede mnou zachraňujete

Lucii nejdou Evina slova z hlavy. Dojde k závěru, že bude lepší rodící se vztah zarazit. Nechce, aby se Maty trápil. A navíc její odjezd do Kanady se blíží. Jak vše vysvětlí Matymu, můžete vidět ve videoukázce.

Nemá smysl se trápit

Sledujte Modrý kód v pondělí 4. 3. ve 20.15.

Modrý kód můžete sledovat také online.

Nechcete čekat do pondělka a chcete vidět, jak se bude celá situace kolem milostného trojúhelníku vyvíjet? Podívejte se na to už nyní díky naší iPrima Videopůjčovně.

[[nid:5679520]]

Více informací najdete zde

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.