Seriály a filmy

27. listopadu 2018 09:20

Jana Mrákotová

Bude se Vali z Modrého kódu nakonec vdávat?

V další epizodě oblíbeného seriálu Modrý kód se bude řešit svatba, ale také případ líbajícího brouka a v neposlední řadě i absence doktorka Brejchy.

Už z naší ukázky, na kterou se můžete nyní podívat, je vidět, že doktoři na urgentu budou mít zase rušný den. Na sále skončí psychicky nemocný pacient, který ohrožuje celou svoji rodinu. A netypickou nemoc „líbajícího brouka" diagnostikuje doktorka Vlčková.

Adam Brejcha už několikátý den nepřišel do práce. Mery se to nelíbí a opět na Adama nasazuje. To se ani trochu nelíbí Rasputinovi a ve finále ani primáři Bojanovi, který se do celé situace vloží. Adamova reakce ne jeho výtky je šokující. Podívejte se na video.

Jak to s vámi tedy je?

Vali Slavíčková s Viktorem Žákem řeší svoji svatbu „na oko“. Zdá se, že je to překvapivě Vali, kdo najednou dává zpátečku. A je to právě Vali, komu dochází, že se přece jen nejedná o pouhou formalitu. Připravili jsme pro vás malou ukázku, která její pochybnosti zachycuje.

Svatba není formalita

Modrý kód sledujte také online.

Pokračování oblíbeného seriálu uvidíte již ve středu 28. 11. ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky modrý kód

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.