Co dělá čínská léčitelka na urgentu? Odpověď najdete v předpremiéře Modrého kódu

Ema Vlčková je vůči alternativní léčbě skeptická, nicméně zoufalství dožene do kouta i zcela racionální lidí. Například Ema Vlčková tak skončí u čínské léčitelky. Jak se na její umění bude tvářit? Podívejte se na to již nyní v předpremiéře další epizody seriálu Modrý kód, která je dostupná v iPrima Videopůjčovně.

U Emy Vlčkové se stále častěji objevují bolestivé křeče rukou. Podle klasické medicíny je Ema zdravá, ona sama ale vnímá, že s jejím tělem něco není v pořádku. Jediný, komu se se svými starostmi svěří, je Rasputin. Ten je sice skvělý neurochirurg, zároveň ale věří i na věci mezi nebem a zemí.

Emě proto doporučí svoji známou, čínskou lidovou léčitelkou, kterou Emě dokonce rovnou pozve na rubavský urgent. A ač se Ema trochu vzpouzí, nakonec se s léčitelkou sejde. Bude z ní ale dost rozpačitá.

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Modrý kód:

Rozhodne se Ema dodržovat pokyny, které jí léčitelka dala, nebo se na všechno vykašle? A jakou motivaci v tom celém sehraje Rasputin? To se dozvíte v další epizodě seriálu Modrý kód, kterou můžete sledovat již nyní exkluzivně v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.