Seriály a filmy

29. září 2019 19:35

Jana Mrákotová

Co tají Michal Tomášek před Mery?

Michal Tomášek opět získal srdce vrchní sestry Mery Černé. Zdá se, že si vše vysvětlili a jejich spokojenému vztahu tedy nestojí nic v cestě. Ukáže se ale, že Michal Mery zatajil něco dost podstatného!

Mery Černá se stala po Davidově náhlém odchodu do Londýna k opačnému pohlaví dost nedůvěřivá. Žila jen pro práci a nikoho k sobě nepustila. To se změnilo až s příchodem sympatického traumatologa Michala Tomáška. Mery se konečně zamilovala. A její láska byla opětovaná. Na čas se sice cesty Mery a Michala rozešly, a to díky velkému nedorozumění, ale vše nakonec dobře dopadlo a nyní opět tvoří spokojený pár. Michal je ale zvyklý žít si po svém a některé poměrně zásadní věci nemá potřebu s nikým sdílet. A tak na Mery čeká velké překvapení – Michal má dceru. Přinášíme vám jejich rozhovor již nyní. A je jasné, že v tomto směru naše hrdličky zrovna jednotné nejsou!

V Rubavě dojde k personální obměně. Maty odjíždí na Slovensko a místo něj přichází z Bratislavy velmi svérázná posila. Na urgentu se nyní opravdu nudit nebudou. Podívejte se na ukázku z dílu.

Další díl seriálu Modrý kód sledujte již v pondělí 30. 9. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.