Další část kampaně seriálu Modrý kód startuje v pondělí na Primě. Dívejte se!

Seriálová novinka Primy Modrý kód se chystá do vysílání. Na intenzitě nabírá i kampaň, která seriál divákům co nejvíce přibližuje. Nově diváci uvidí na svých obrazovkách od 6. 3. medailonky, ve kterých se prezentují nejen hlavní protagonisté, ale také ti, kteří jim s rolí pomáhají – odborní poradci.

Na seriálu spolupracují ve značné míře i odborní poradci ze špičkových nemocnic, z nichž někteří budou představeni právě v této části kampaně. Natáčelo se nejen v prostředí televizních ateliérů, ale také přímo v nemocnicích – na domovských pracovištích lékařů.

Modrý kód vychází ze skutečnosti

Jedna z podstatných věcí, které Modrý kód odlišují od ostatních doktorských seriálů, je fakt, že řada popisovaných případů vychází ze skutečnosti, a nejedná se tak jenom o fikci. A Prima chce být co nejvíce skutečná právě i v rámci kampaně k seriálu. Proto se nyní natáčelo také přímo v nemocnicích. Velký dík patří vedení Fakultní nemocnice Motol a také Všeobecné fakultní nemocnici, která Primě umožnila natáčet v porodnici U Apolináře. Točilo se za plného provozu a bez součinnosti všech by byla taková práce nemyslitelná.

Na obrazovkách se budou od pondělka 6. 3. pravidelně střídat Bc. Renata Všetečková a její alter ego Sabina Laurinová (vrchní sestra Marie Černá), MUDr. Darina Krutinová a Eva Josefíková (MUDr. Lucie Krutinová) a v neposlední řadě MUDr. Marek Dvořák, jehož alter egem je Marek Němec (MUDr. David Hofbauer).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.