Seriály a filmy

4. září 2019 22:00

Jana Mrákotová

Další dlouho očekávaný návrat do Modrého kódu

Maty Bojan se vrací z cest. Přijíždí ale sám – bez Lucie. Mery bydlí stále s Michalem a Adam se nemůže zbavit Strnadové. Sledujte další díl Modrého kódu.

Jeden odjezd vystřídá velký návrat. Sestřička Petra odjela a Maty Bojan se naopak z ciziny vrací. Přijíždí ale překvapivě sám. Lucie v Kanadě zůstala. Maty se rovnou z letiště stavuje na urgentu. Připomeňte si rozhovor s Davidem Gránským, který Matyho hraje.

Maty je zpět

Mery se stěhování do bratrova bytu protahuje, musí tak setrvat ve společné domácnosti s Michalem Tomáškem, který chce večer otevřít láhev vína, ale Mery nezapomněla, co se mezi nimi stalo a je odtažitá. Za Adamem Brejchou přijíždí Strnadová a on jí vysvětlí, že její léčba má smysl. Uzavře s ní opravdu podivnou dohodu. Podívejte se na ukázku již nyní.

Další díl Modrého kódu sledujte již v pondělí 9. 9. ve 20.15.

Pokud nechcete čekat do pondělka, využijte hned iPrima Videopůjčovnu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.