Daniel Hůlka si střihl malou roli v seriálu Modrý kód. Dívejte se ve středu na Primě!

Daniel Hůlka je sice zpěvák, tentokrát si ale vyzkoušel roli seriálového herce. Jak se do role instruktora střelba položil, to uvidíte již ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Zpěváka Daniela Hůlku proslavila před 25 lety doslova přes noc role muzikálového Draculy a doslova v minutě se stal muzikálovou hvězdou. My jsme ho navštívili na střelnici, kde ovšem netrávil svůj volný čas, ale byl tam pracovně.

Podívejte se na upoutávku ke středeční epizodě seriálu Modrý kód:

Přijal totiž nabídku na roli v seriálu Modrý kód a právě na střelnici natáčel exteriérové obrazy. Premiérový díl s Danielem Hůlkou můžete sledovat dnes ve 20:15 na Primě. My jsme oblíbeného zpěváka navštívili a vyzpovídali.

Dane představte nám roli, jakou si v seriálu zahrajete?

Má postava se jmenuje podle scénáře Jakub, takže hraji Jakuba. Jakub dává na střelnici své přítelkyni Martině první lekci střílení a při té příležitosti si Martina způsobí střelné zranění a tím se dostává na rubavský urgent do péče lékařů. A její manžel však vůbec netuší, že Jakub a Martina udržují vztah. Při natáčení jsem se potkal například se Sabinou Laurinovou, se kterou jsem hrál v muzikálu Baron Prášil nebo právě v pohádce Z pekla štěstí. Modrý kód jsme natáčeli jak v interiérech, tak i v exteriérech, moc jsem si to užil,“ sdělil nám zpěvák.

Jak jste na tom s první pomocí, uměl byste ji poskytnout?

„Myslím, že ano. Troufnu si říct, že základy první pomoci ovládám a uměl bych ji poskytnout. Hlavní je v té chvíli zůstat klidný a řídit se případně dalšími pokyny.

Jaká zranění máte na svém kontě?

„Musím říct, že na svém kontě mám různá zranění, dost mě nedávno potrápila slinivka, musel jsem dlouhou dobu dodržovat přísnou dietu. Také loni jsem si na sebe převrhnul motorku a spálil si část nohy. Slinivka teď naštěstí nezlobí, teď se cítím fajn a zdravý. A také mám na svém kontě pár zlomenin,“ prásknul nám Daniel.

Po jak dlouhé době jste se vrátil před kameru a kdo vás do Modrého kódu zlákal?

„Musím říct, že to bylo po docela dlouhé době. Co se týká natáčení, samozřejmě velmi rád vzpomínám na natáčení pohádky Z pekla štěstí, kterou režíroval Zdeněk Troška. A když mi před časem zavolali z produkce seriálu Modrý kód, že hledají někoho na obsazení epizodní role, vzal jsem si chvíli na rozmyšlenou a konzultoval jsem to se svými nejbližšími. Roli jsem přijal a musím říct, že natáčení bylo moc fajn,“ dozvěděli jsme se dále.

Jak trávíte čas v těchto náročných dnech?

„V Divadle Broadway nám přerušili zkoušení muzikálu Kat Mydlář, který měl mít 2. dubna premiéru a je jisté, že se neuskuteční a bude se přesouvat na datum, které nikdo neumíme odhadnout. Zastaveno je také veškeré koncertování, stopnutý je také muzikál Dracula. Snažím se v těchto dnech odpočívat, chovat se maximálně zodpovědně a věnovat se své rodině – tedy manželce Barunce a dcerce Rozárce,“ dodal závěrem představitel epizodní role Svitáka v Modrém kódu Daniel Hůlka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.