Daniela Šinkorová bude mít v Modrém kódu závažný zdravotní problém

Daniela Šinkorová se nenudí a je stále prima! Bývalá moderátorka Top Staru na Primě se v příštím týdnu objeví hned ve dvou primáckých seriálech, kde si v podstatě zahraje sebe samu.

Muzikálová zpěvačka, moderátorka a herečka si v Ohnivým kuřeti, které vysíláme v úterý od 20.15 opět střihne roli moderátorky, tentokrát soutěže šéfkuchařů Zlatý rondon, v seriálu Modrý kód si zahraje zpěvačku, u které se objeví vážné zdravotní potíže.

Na urgentním příjmu nemocnice Rubava se s akutní dušností ocitne známá zpěvačka. Ujímá se jí doktor Prokop Hlinka. Podezření na virózu ale dopadne potvrzením rakoviny plic...

V Rubavě vystupuje známá zpěvačka. Po vystoupení se seznámí s doktorem Hlinkou a svěří se mu, že se necítí dobře, asi prý viróza. Druhý den nečekaně využije jeho nabídky a nechá se raději vyšetřit. Doktor Hlinka pro ni ale nemá dobrou zprávu. Za zhoršením jejího zdravotního stavu je rakovina plic. Lékaři doporučují léčbu nasadit okamžitě. Zpěvačka má před velkým turné, a stojí tak před rozhodnutím – kariéra, nebo život… Co si vybere?

To se dozvíte v pondělní epizodě seriálu Modrý kód. Na Primě od 20.15!

Přečtěte si také rozhovor s Danielou Šinkorovou!

Vy jste herečka, moderátorka a zpěvačka, která profese Vás baví nejvíce a proč?

Baví mne všechno, nejvíce šťastná jsem, když se to pravidelně střídá:)Studovala jsem muzikál-nejspíše pro tu šíři dovedností, které se u něj vyžadují - herectví, zpěv, tanec, step, akrobacie, klavír, kytara...Taky moderace mne baví čím dál tím více, každá moderace totiž vyžaduje naučit se něco nového, oslovit pokaždé úplně jiné lidi a jiným zajímavým, zábavným, někdy velmi seriózním způsobem. To je výzva! Snažím se nikdy se neopakovat.

Kterou píseň nejraději zpíváte?

Neexistuje má nejoblíbenější! Zpívám si pořád, nemůžu bez toho žít...Někdy se mi jedna píseň(nebo třeba jen její kousek)dokonce zdá ve snu....pořád dokola! A občas, třeba v rozhovoru s někým, reaguji kouskem písně, s trefným textem, samozřejmě. Zpívám ráda swing, šansony, samozřejmě muzikál...ale taky pop a soul, funky, jazz...Pořád se učím. Hudba je velký dar. Když mi je ouvej, taky zpívám. Sednu do auta nebo na skútr, jedu, kam mne kola vezou a vyzpívám se ze starostí.

Prohlédněte si fotogalerii:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.