David Hofbauer v Modrém kódu zažije velký záchvat. Díky němu získá skutečného přítele

Modrý kód (6) - upoutávka

V další epizodě seriálu Modrý kód si dosyta užijete všeho, co máte na tomto lékařském seriálu rádi – dramatických příběhů, skutečných lékařských diagnóz – a prostor bude i pro pár žertů a romantiku!

David zažívá svůj první záchvat deprese v Rubavě. Nechce přijít do práce, ale Mery mu vysvětlí, že musí. Požaduje také ale vysvětlení toho, co se děje. David jí ale o svém problému nechce říct, což samozřejmě vrchní notně vytočí.

Mylně ho považují za opilce

David sice v nemocnici odvede svoji práci, ale pak si to namíří rovnou domů. V nemocnici začíná panovat podezření, že má podobný problém jako Viktor. To si myslí i Davidův malý kámoš ze sídliště, který se ho bude snažit roztomile dostat z kocoviny, protože ty nejlepší recepty zná z domova od svých rodičů.

Na příjem přijde matka s malou Vaneskou, která má nespecifikované zdravotní problémy. Opět ji ale ošetřuje Jana, která, jak víme, dětské pacienty vzhledem k tomu, že o dítě přišla, moc nezvládá.

Vynervovaná sestřička

Dokonce i pohodová Vali už toho má dost, když Jana vyděsí matku dítěte. Jenže co je horší, holčička má problém se srdcem a potřebuje operaci. To ovšem její matka striktně odmítá, protože před lety během operace zemřela její sestra.

Vypadá to, že dalšímu pacientovi na příjmu se hodně líbí Mery. Ale „ledová královna“ na něj samozřejmě zprvu moc nebere…

Pacient je ale vtipálek, a jak je známo, vtip zapůsobí na každou ženu:

Přivezou také pacientku po plastické operaci prsou po alergické reakci na některou z látek. Je na ní nicméně vidět, že alergická reakce je to poslední, co by měla řešit. Navíc nastane i embolie. Nová prsa žena chce kvůli tomu, aby vypadala dobře a stále se líbila svému manželovi. Ten ale s operací nesouhlasil a vůbec nechtěl, aby se nechala jakkoliv vylepšovat.

A na závěr přivede do nemocnice Váňa rovnou z hospody svého kamaráda, který narval jazyk do láhve od vína a nemůže ho vyndat!

Dívejte se na další epizodu Modrého kódu již tuto středu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky kocovina záchvat