Seriály a filmy

4. září 2018 14:33

Jana Mrákotová

David Hofbuer z Modrého kódu se viní z vlastního selhání

Profesor Hofbauer je po smrti a David se snaží vyrovnat s touto tragickou událostí. Má pocit vlastního selhání, že s otcem v poslední chvíli nebyl. Sledujte dnešní díl Modrého kódu.

David si je zároveň vědom toho, že plno věcí mezi nimi zůstalo nevyřčených, nedořešených, a že to tak bohužel už i zůstane. Nedokáže se s tím smířit. Vrhá se proto střemhlav do práce, která mu vždy dokázala pomoc. Zároveň se vyhýbá Mery i přátelům a kolegům. Mery je z toho nešťastná. Podívejte se na upoutávku.

Sukničkář Adam v akci

Adam se opět projeví jako nenapravitelný sukničkář. V bufetu se seznámí s mladou sestrou z interny a když sestra kvůli němu dostane výpověď, snaží se jí pomoci. Vali se těší na společný víkend s Růženkou a Deniskou. Sestřička Eva vyhledává příležitosti, jak být Matymu nablízku, a tak se snaží, aby s ním co nejvíc sloužila.

Lékaři ze seriálu Modrý kód budou tentokrát bojovat o život sebevraha, který skočil pod vlak. Ukazuje se ale, že nic není, jak na první pohled vypadá. Na urgent přivezou dívku těžce zraněnou při autonehodě. A právě tento moment bude mít za následek jedno opětovné sblížení.

Modrý kód ve středu 5. 9. ve 20.15 na Primě. Všechny díly také https://prima.iprima.cz/porady/modry-kod.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.