Seriály a filmy

24. června 2018 07:00

Jana Mrákotová

David obdrží nové zprávy o zdravotním stavu otce. Situace je vážná

Davida dohánějí zprávy o vážném zdravotním stavu jeho otce. Adam začal pracovat na urgentním příjmu nemocnice v Rubavě. V noci ho ale nadále pronásledují noční můry, ke kterým se nechce přiznat, ale které mají souvislost s tím, čím si v minulosti prošel, a které také výrazně ovlivňují jeho chování. Pomoc ale odmítá.

Adam se potkává s Ninou, kterou zná také ze svého dřívějšího působiště. Ani jeden v ten moment ještě netuší, že je na úvod jejich setkání čeká těžká operace muže, který se vážně ohrozí na životě při soutěži v pojídání hotdogů. Podívejte se na dramatickou chvíli, kterou zažijí přímo na operačním sále.

Hádka Niny s Mery

Nina shání Davida. Má pro něj špatné zprávy o zdravotním stavu jeho otce, který se prudce zhoršil. Chce o všem mluvit pouze s Davidem. Mery se cítí vyšachovaná. Do situace se vkládá primář Bojan, kterému stav profesora Hofbauera také není lhostejný. Přímo v jeho pracovně dojde k prudké výměně názorů mezi oběma rivalkami – Ninou a Mery. Můžete se přesvědčit v ukázce.

Bára neustále řeší možnost své léčby v zahraničí. Jindřich s ní i nadále manipuluje, což se hrubě nelíbí Romanovi. Jindřich Báru citově vydírá. Prokop s Petrou ošetřují starší pacientku, která se chová velmi prapodivně. Příčina jejích potíží všechny překvapí. Roman si musí poradit se zraněným mužem, který je doslova zalitý v betonu.

Modrý kód na Primě v pondělí ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.