Dejte si vánoční maraton se seriálem Modrý kód. Užijte si předpremiéry i nejlepší epizody

Seriál Modrý kód si užívá zaslouženou vánoční přestávku. Pokud vám ale vaši oblíbení hrdinové chybí, máme pro vás řešení – už teď se můžete podívat na dvě nadcházející epizody online v exkluzivní předpremiéře v iPrima videopůjčovně. Online se můžete podívat i na nejoblíbenější epizody.

Urgentním příjmem řádně zamává neznámá nákaza. Jako by nestačilo množství běžných pacientů, teď začínají kolabovat i lékaři ve velkém. Kde ale infekce na urgentu vzala? A hlavně, jak ji léčit a jak se ji zbavit?

218. díl seriálu Modrý kód sledujte již nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Ale ne všichni na oddělení budou trápeni běhavkou, někteří z lékařů budou mít i důvod k oslavě. Třeba Vali, které konečně přijdou rozvodové papíry. Vzhledem k tomu, co se ale stalo s Mirkem Hojerem, už vlastně rozvod nebyl až tak nutný. Minimálně podle toho, jak se tváří Viktor. Veselo bude také u Michala a Mery. Z Michala se totiž pomalu, ale jistě začíná stávat muž v domácnosti, který vaří, pere,a dokonce peče kváskový chléb. Nebo se o to alespoň snaží…

Vztahová divočina

219. epizoda, kterou můžete sledovat také online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, se bude celá točit kolem vztahů. Matymu naruší plány na víkend s Veronikou Pavel, což ho samozřejmě popudí. Viktor se k Vali chová jako milius, ke všem na urgentu ale zase negativismem sobě vlastním. A Saša, která se stále nevzpamatovala z Prokopova odmítnutí, začíná svému kolegovi děla ze života pomalu, ale jistě peklo:

Na další díly seriálu Modrý kód se můžete těšit v televizi Prima po Novém roce, předpremiérové epizody sledujte online v iPrima Videopůjčovně v exkluzivní předpremiéře!

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.