Delikátní případ prominentního pacienta vyřeší David Hofbauer po svém. Sledujte Modrý kód!

Modrý kód (4) - upoutávka

Další epizoda lékařského seriálu Modrý kód bude plná zajímavých případů. Jedním z nich bude i bohatý podnikatel z Rubavy, do něhož při hraní golfu uděří blesk...

Na urgent přivezou bratra Mery Ondřeje ze zraněním, které vypadá poměrně vážně. Ten ale řeší daleko vážnější problém se svojí manželkou. Jejich děti totiž hlídají rodiče a tatínek přivede malého Vašíka do nemocnice, protože má sám své práce dost, a Vašík má také manželku, ne?

Dále přivezou muže popáleného bleskem a není to nikdo jiný než podnikatel a milionář Bedřich Skála. Na golfu, kde se záležitost udála, s ním byla zrovna starostka Růžičková a je jasné, že tento pacient musí dostat nejlepší možnou péči.

Lucie se seznámí s Tomášovou manželkou

Na urgent přivezou tři dívky, které se otrávily čarodějným lektvarem. Co hůř, jedna z dívek je Klára, dcera Tomáše Kocmana, ženatého milence doktorky Lucie. Dívky upadnou do bezvědomí, aniž by stačily komukoliv sdělit, co vlastně v lektvaru bylo. Lékaři nakonec objeví, že se jedná o tis červený a otravu taxinem. Na tento prudký jed bohužel neexistuje protijed a může způsobit i celkový kolaps jater.

Legrace bude, že za svojí dcerou dorazí samozřejmě i Tomášova manželka. A jak vidno, je pěkně ostrá. Co je ale horší, Lucii nasadí Kocmanová brouka do hlavy – jestli náhodou není jen jednou z mnoha jeho milenek.

Šance pro dívku

Tonce, jedné z otrávených dívek, nakonec skutečně zkolabují játra. Naštěstí do nemocnice zrovna po těžké autonehodě přivezou mladíka s vážným zraněním hlavy. Je ovšem nicméně „mozkově mrtvý“. Jeho rodiče bohužel s transplantací jater nesouhlasí a odmítají tak záchranu dívčina života…

MUDr. Hofabauer bude mít problém. Kvůli operaci bohatého podnikatele Skály, kterému částečně uřízl penis, bude mít pěkný problém se starostkou Růžičkovou:

Její dcera Saša, Davidova kolegyně, to ale vidí trošku jinak a spíše jako šanci si s pohledným kolegou vyrazit.

Jak vše dopadne? Sledujte Modrý kód ve středu od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek