Seriály a filmy

6. března 2019 22:10

Jana Mrákotová

Den loučení a vyznání lásky v Modrém kódu je tady!

Mladí lékaři Lucie Krutinová a Maty Bojan se už nesnaží se svými city bojovat. Den loučení ale musel nastat. Lucie odlétá do Kanady.

V rubavském nemocnici nuda určitě nehrozí. Otec Mery stále leží v nemocnici po mrtvici, ale to mu nebrání zvát Šárku na večeři k oslavě jeho uzdravení. Ona ale váhá. Vali pomáhá Žákovi s přípravou na konkurz, ale on práci pořád odkládá. Rasputin zjišťuje, že Lazareva v odborných kruzích nikdo nezná. Podívejte se na ukázku s dalšího dílu.

Den D je pro Lucii a Matyho tady. Lucie musí odletět s malým Matýskem do Kanady do sanatoria. Oba věděli, že tato situace nastane, loučení je ale přesto pro oba strašně těžké. Do toho se Maty zdrží na sále u těžké operace a s Lucií se nestihne rozloučit. Ještě že existují telefony! Podívejte se na milostné vyznání Lucie a Matyho!

Miluju tě

Sledujte Modrý kód v pondělí 11. 3. ve 20.15.

Modrý kód sledujte online v našem archivu.

Nechcete čekat do pondělka? Chcete vidět chvíle loučení Matyho a Lucie už nyní? Můžete díky naší iPrima Videopůjčovně.

Více informací najdete zde


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.