Diagnóza, ze které Michala brzo šlehne. Puberta! Sledujte Modrý kód v předpremiéře

Jeden by čekal, že bude Markéta po útěku z domova jako beránek, opak je ale pravdou. Svému otci to dává pořádně sežrat. Na další epizodu seriálu Modrý kód se můžete podívat už teď v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Michal nastavil pravidla po Markétině útěku z domova jinak, přísněji. Je ovšem otázka, nakolik to bude fungovat. Protože jestli se dosud chovala Markéta jak oběžný puberťák, teď je z ní dokonalý spratek.

Dokonce se svému otci nebojí ani lhát a je na něj drzá. Zoufalý Michal dokonce požádá o radu Prokopa, který mu přijde, že je jeho dceři alespoň věkově blíž. Co na to Prokop?

Mrkněte se na video ze seriálu Modrý kód:

Mery s Michalovým přístupem k Markétě souhlasit nebude, zdá se jí příliš přísný. Kdo bude mít ohledně výchovy pravdu, Michal nebo Mery? Podívejte se na pondělní epizodu seriálu Modrý kód již nyní exkluzivně v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.