Seriály a filmy

22. října 2018 10:05

Jana Mrákotová

Do Modrého kódu přichází další posila – Markéta Hrubešová

V dalším díle seriálu Modrý kód nebude nouze o překvapení. Ukáže se, že Štěpán Slavík, který již nějakou dobu randí se sestřičkou Petrou, není úplně tím hrdinou bez bázně a hany, za kterého se vydává. Zapomněl jaksi Petře říct, že je tak trochu ženatý.

Štěpán Slavík si rozhodně s věrností hlavu neláme. S Petrou tráví hodně času, zahrnuje ji pozorností a luxusními dárky. Nikoho by tedy nenapadlo, že není bez závazků. A na vše přijde úplnou náhodou Prokop Hlinka, kterému se Slavík ani trochu nelíbí od samého začátku. Podívejte se na ukázku.

Překvapení

Markéta Hrubešová – nová posila Modrého kódu

Štěpánovu manželku, která dnes zasáhne do děje, hraje Markéta Hrubešová. Připravili jsme pro vás s touto oblíbenou herečkou rozhovor.

V seriálu Modrý kód hrajete manželku Štěpána Slavíka (Jana Plouhara). Setkali jste se už někdy při natáčení nebo na divadle?

S Honzou se známe už docela dlouho, ale nikdy jsme spolu „nepartneřili“. Takže to díky Modrému kódu bylo moc fajn setkání. Je to skvělý herec a bezva parťák. Má úžasné charisma a přitom je úplně v pohodě. Takže velká radost! Stalo se vám osobně, že jste musela volat záchranku, případně se dostala do situace, kdy jste musela poskytovat první pomoc?

Párkrát už jsem záchranku volala a první pomoc také poskytovala. Asi nikdy nezapomenu, jak jsme jednou šly s dcerou na procházku a pár kroků před námi upadla na schodech stará paní. Měla tepenné krvácení a všude byla spousta krve. Podvázala jsem jí nohu nad ránou šátkem, posadila ji a ihned volala rychlou. Starala jsem se o ni až do příjezdu sanitky. Pro dceru to byl velmi silný moment, protože viděla, že je třeba pomoci. A hlavně nepanikařit. Kde vás diváci mohou aktuálně potkat/vidět? Na jaké představení byste je pozvala?

Už desátou sezonu jsem členkou Divadelní společnosti Josefa Dvořáka. Máme na repertoáru dvě krásná představení – S Pydlou v zádech a Čochtan vypravuje. Hrajeme v Praze, ale jezdíme i po celé republice. Stačí se mrknout na webovky. A taky hodně a často vařím na různých akcích po celé republice, tam můžete přijít i něco dobrého ochutnat :-) Modrý kód můžete sledovat i online!

Další epizodu seriálu Modrý kód můžete vidět už dnes večer, v pondělí 22. 10. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.