Seriály a filmy

7. října 2019 21:40

Jana Mrákotová

Do života Mery a Michala vstupuje Markéta

To, že má Michal Tomášek dceru, už se ví. Ta ale nyní díky okolnostem přijíždí do Rubavy. Její první setkání není ale s tátou. V Rubavě ji vítá Mery.

Dcera Michala Tomáška se díky náhlé zdravotní komplikaci její tety dostává do Rubavy. A není z toho úplně nadšená. Otce téměř nezná. Její první setkání v Rubavě je ale s Mery. Mery se naopak těší, že Michalovu dceru více pozná. Je to jasné i z videoukázky.

Ty jsi Markétka, viď?

Mezi Veroniku a Mariánem se stupňují konflikty v lidské i pracovní rovině. Jejich názor na pacientský případ údajně znásilněné dívky je diametrálně odlišný. Ema Vlčková se své stupňující bolesti snaží přeprat silou. Přisuzuje je přepracovanosti. Vali Slavíšková a Mirek Hojer si jsou stále bližší.

Další pokračování seriálu Modrý kód sledujte již ve středu 9. 10. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.